Chwilowa zmiana kontaktu w celu utworzenia Learning Agreement

Drodzy Studenci,

Informujemy, że przez najbliższe 3 tygodnie od poniedziałku 22 lipca 2024 r. do piątku 17 sierpnia 2024 r. w sprawach dotyczących utworzenia Learning Agreement (LA), prosimy kontaktować się z Panem Jerzym Sowińskim pod adresem e-mail: jsowinski@wpia.uw.edu.pl

Po przygotowaniu LA w USOSweb, należy wysłać mail na skrzynkę Koordynatorów ds. mobilności na adres e-mail: erasmus@wpia.uw.edu.pl z tytułem „Akceptacja LA”, z prośbą o jego akceptację.

Learning Agreement to Porozumienie o programie zajęć, które musi zostać zawarte pomiędzy Tobą, Twoim wydziałem i uczelnią partnerską przed wyjazdem na studia częściowe.

Przed wyjazdem należy się upewnić, czy uczelnia przyjmująca partycypuje w systemie EWP (Erasmus Without Paper), czy nie. Jeśli uczelnia partnerska wymaga Learning Agreement wypełnionego w systemie OLA (Online Learning Agreement) lub posiada własny system zintegrowany z siecią EWP, Twój LA będzie mógł zostać zatwierdzony cyfrowo przez wszystkie strony.

Systemy OLA i sieć EWP są zintegrowane z naszym USOSweb, co oznacza, że studenci UW nie muszą wypełniać LA w zewnętrznych systemach, a jedynie w swoim profilu USOSweb, w zakładce EWP LA.