Rekrutacja Erasmus+ i SEMP | Harmonogram i Oferta

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że ukończyliśmy prace nad harmonogramem rekrutacji oraz finalną wersją oferty w ramach programu Erasmus+ oraz Swiss European Mobility Programme (SEMP). Pragniemy poinformować zainteresowanych studentów oraz doktorantów, że wszystkie niezbędne informacje są już dostępne na naszej stronie internetowej i Biura Współpracy z Zagranicą UW.

Harmonogram rekrutacji obejmuje kluczowe etapy procesu, w tym terminy składania dokumentów aplikacyjnych, rezygnacji, odwołań oraz ogłoszenia wyników. Zachęcamy do ścisłego przestrzegania ustalonych terminów oraz staranności podczas składania aplikacji.

Finalna wersja oferty Erasmus+ szczegółowo prezentuje dostępne miejsca na wybranych uczelniach zagranicznych. Wszystkie istotne informacje dotyczące warunków uczestnictwa (liczba miejsc, możliwość długości wyjazdów, stopień, wymagania językowe) zostały zawarte w tym dokumencie.

Mamy nadzieję, że udział w programie Erasmus+ będzie dla Państwa nie tylko bogatym doświadczeniem akademickim, lecz także doskonałą okazją do rozwinięcia umiejętności międzykulturowych i poszerzenia horyzontów naukowych.

Zachęcamy do aktywnego udziału w procesie rekrutacyjnym i korzystania z możliwości, jakie niesie za sobą program Erasmus+. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem czatu na Fanpage.

Życzymy wszystkim kandydatom powodzenia w procesie rekrutacyjnym oraz owocnych doświadczeń podczas planowanego pobytu za granicą w ramach programu Erasmus+.

Z poważaniem,

Zespół ds. mobilności WPiA UW